انتخاب اعضای هیئت مدیره اتحادیه صادرکنندگان خدمات فنی مهندسی، مشاوران و پیمانکاران صنعت مخابرات

تاریخ انتشار: سه شنبه 10 بهمن 96
دسته بندی: مجامع
کد خبر: 96111020225

 مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده اتحادیه صادرکنندگان خدمات فنی مهندسی، مشاوران و پیمانکاران صنعت مخابرات ایران (مپتا) در محل اتاق بازرگانی ایران با حضور‌ اکثریت اعضای این اتحادیه و مشاور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد.
پس از سخنرانی دکتر برات قنبری مشاور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و استماع گزارش هیات مدیره، خزانه دار و بازرس، انتخاب هیات مدیره جدید به رای گیری گذاشته شد.
براساس این گزارش اعضای جدید اتحادیه به ترتیب حداکثر آرا «دکتر داوود ادیب، دکتر اسمائیل ثنایی، مهندس علی آزادپور، مهندس محمد میرزایی و مهندس محمود زنوزی راد و اعضای علی البدل نیز مهندس باقر میرزایی منش و خانم مهندس آبایی و بازرس اصلی مهندس مجید ذوقی و علی البدل مهندس نیکنام» انتخاب شدند.
باتوجه به اینکه در دنیای رقابتی امروز، صادرات محصولات High tech، به یکی از اصلی‌ترین مزیت‌های رقابتی شرکت‌های فن‌آور حوزه ICT و سایر بنگاه‌های اقتصادی تبدیل شده است؛ لذا اتحادیه صادرکنندگان خدمات فنی مهندسی و پیمانکاران صنعت مخابرات ایران(مپتا) برآن است که در این راستا نهایت توان خود را نسبت به هدایت و یاری شرکت‌های عضو بکار گیرد.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صنایع ارتباطی آوا می باشد
www.ava.ir
© AVA Communication Industries Co.