بازدید رئیس جمهور از آخرین دستاوردهای صنایع ارتباطی آوا

تاریخ انتشار: چهارشنبه 6 آبان 1394
دسته بندی: مجامع
کد خبر: 94080620171

 


اولین نشست فعالان اقتصاد فن آور و نو آوری با حضور رئیس جمهور، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و تنی چند از مدیران ارشد کشور و مسئولین شرکت های فن آور در تاریخ 26 مهر ماه 94 در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی برگزار گردید.
رئیس جمهور در بدو ورود به سالن اجلاس سران به بازدید از دستاوردهای صنایع ارتباطی آوا و  11 شرکت فن آور دیگر منتخب کل کشور در رشته های گوناگون فناوری پرداختند. در این بازدید مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره صنایع ارتباطی آوا با ارائه گزارشی به رئیس محترم جمهور، آخرین دستاوردهای فناورانه صنایع ارتباطی آوا در زمینه صنعت مخابرات نسل جدید را تشریح نمودند. شایان ذکر است که آقایان دکتر ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، دکتر سلطانی رئیس هیئت عامل صندوق نوآوری و شکوفایی، دکتر نهاوندیان رئیس دفتر رئیس جمهور و آقای فریدون دستیار ویژه رئیس جمهور، در این بازدید رئیس جمهور را همراهی می نمودند.
رئیس جمهور سپس در سالن اصلی همایش حضور یافتند و پس از شنیدن نقطه نظرات تعدادی از سخنرانان و همچنین معاون علمی و فناوری، بیاناتی در زمینه چشم انداز روشن اقتصاد فن آور و اهمیت نقش شرکت های فن آور در توسعه کشور ایراد نمودند.


 

 

تمامی حقوق این سایت متعلق به صنایع ارتباطی آوا می باشد
www.ava.ir
© AVA Communication Industries Co.