خبرگزاری ایرنا: تولید اولین گوشی تحت شبکه توسط شرکت صنایع ارتباطی آوا

تاریخ انتشار: سه شنبه 7 مهر 1394
دسته بندی: سایر رسانه ها
کد خبر: 94070717168


شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی 'ایران تلکام 2015' روز شنبه چهارم مهرماه به عنوان رویدادی برای عرضه تازه ترین دستاوردها در این حوزه آغاز به کار کرد.
خبرگزاری ایرنا در گزارشی تحلیلی از زبان رئیس هیات مدیره و مدیر طراحی صنایع ارتباطی آوا، به تولید اولین گوشی صوتی تحت شبکه توسط صنایع ارتباطی آوا اشاره کرده و خبر از تولید اولین گوشی تصویری در آینده نزدیک داده است.
بخشهایی از این گزارش به شرح زیر است:
***شرکت های فن آور
شرکت های فن آور هم در نمایشگاه امسال حضور فعالی دارند. رئیس هیئت مدیره یکی از این شرکت ها به خبرنگار گروه علمی ایرنا می گوید: مقر شرکت فن آور ما در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران است و در پارک علم و فناوری استان فارس هم
حضور داریم.
رویکرد اصلی این شرکت تولید علم و فناوری و از جمله دستاوردهای نوین آن که به عرصه تلکام امسال آورده، نخستین دستگاه تلفن IP Phone ایرانی است. این شرکت موفق شده است، قیمت نمونه های نخستین دستگاه های تولیدی خود را به زیر 350 هزار تومان برساند. در حالی که بهای انواع خارجی آن هم اکنون حدود 550 هزار تومان است. ضمن اینکه محصول داخلی توانسته است تمام استانداردها و تاییدهای داخلی و خارجی را کسب کند.
مهندس 'پیام شعبانیان' نیز از فعالان این حوزه از تولید نخستین ویدئوفون ایرانی به صورت صفر تا صد در داخل کشور در آینده نزدیک خبر داد.

متن اصلی خبر از اینجا قابل رویت می باشد.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صنایع ارتباطی آوا می باشد
www.ava.ir
© AVA Communication Industries Co.