تقدیر معاون علمی و فناوری رییس جمهور از صنایع ارتباطی آوا

تاریخ انتشار: چهارشنبه 29 مرداد 1393
دسته بندی: جوایز و افتخارات
کد خبر: 93052913146

با برگزاری دوازدهمين اجلاس ساليانه پارك فناوری پرديس در روز سه‌شنبه 28 مرداد 93، از صنایع ارتباطی آوا با حضور معاون علمی و فناوری ر‌یيس جمهور تقدير شد.

در اين دوره از اجلاس، كه ارزيابی ها در سه حوزه فناوران، شركت‌های دانش‌بنيان و سازمان‌های همكار صورت گرفته بود، هشت شركت‌ دانش‌بنيان، سه سازمان و يك فناور موفق به حضور در ميان فهرست برترين‌ها شدند و با دريافت تنديس و لوح اجلاس و اختصاص حمايت‌هایی مورد تقدير قرار گرفتند.

این مراسم پس از افتتاح، با سخنرانی مدیرعامل صنایع ارتباطی آوا آقای دکتر انوشیروان مرآت درباره چالش ها و راهکارهای توسعه فعالیت های دانش بنیان آغاز شد. سپس مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت آقای حسین زاده، رئیس پارک علم و فناوری پردیس آقای مهندس صفاری نیا، رئیس هیئت عامل صندوق شکوفایی و نوآوری آقای دکتر سلطانی و معاون عملی و فناوری رئیس جمهور آقای دکتر ستاری به ایراد سخنانی پرداختند.

در ادامه این مراسم که با حضور جمع کثیری از مدیران و مسئولین ارشد کشور برگزار گردیده بود، آیین تجلیل و اعطای جوایز برگزار شد و صنايع ارتباطی آوا، علاوه بر اختصاص عنوان كارآفرين برتر به خود، موفق به كسب عنوان برترين شركت دانش‌بنيان 1393 گردید.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صنایع ارتباطی آوا می باشد
www.ava.ir
© AVA Communication Industries Co.