"صنایع ارتباطی آوا" به عنوان صنعت برتر "همایش نقش نخبگان در صنعت دانش بنیان" انتخاب شد

تاریخ انتشار: چهارشنبه 20 دی 1391 دسته بندی: جوایز و افتخارات کد خبر: 91102013120

نخستین "نمایشگاه نقش نخبگان در صنعت دانش بنیان" در تاریخ نوزدهم دی ماه 1391 در اتاق بازرگانی شیراز و با حضور مهندس احمد علی افکاری معاون برنامه ریزی استاندار فارس، سردار سجادیان فرمانده نیروی انتظامی استان، مهندس عبدالحسین نافیان معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار فارس، دکتر خلفی نژاد رئیس بنیاد ملی نخبگان فارس، دکتر فاضل زاده رئیس پارک علم و فناوری فارس، مهندس صفری رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس ، هیئت رئیسه اتاق بازگانی شیراز و جمع دیگری از مسئولان استانی و نخبگان و مخترعان استان افتتاح شد.
غرفه صنایع ارتباطی آوا میزبان بازدید ویژه ی سردار سجادیان فرمانده محترم نیروی انتظامی و دکتر خلفی نژاد رئیس محترم بنیاد ملی نخبگان فارس بود.
ایجاد بستر مناسب برای استفاده از ظرفیت نخبگان کشور در توسعه صنایع، بیان اهمیت ورود دانش به صنایع  استان برای صنعتگران و صاحبان سرمایه، تعامل میان مراکز مرتبط با حوزه تجاری‌سازی اختراعات و دستاوردهای پژوهشی در فارس و ... از جمله اهداف مورد توجه در برگزاری نمایشگاه «نقش نخبگان در صنعت» بود.
مخترعان و نخبگانی  دارای طرح‌های صنعتی و مورد نیاز صنایع کشور كه ایده آنها در یکی از جشنواره‌های اختراعات یا سامانه ارزیابی اختراعات بنیاد ملی نخبگان، جشنواره‌های خوارزمی و رازی تأیید شده است، طرح‌ها و ایده‌های خود را در این نمایشگاه در معرض دید عموم گذاشتند.


در این نمایشگاه 45 طرح برگزیده از بین طرح‌های نخبگان و مخترعان و شرکت‌های مستقر در پارک علم و فناوری فارس در معرض دید عموم قرار گرفت.
در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه "صنایع ارتباطی آوا" به عنوان "صنعت دانش بنیان برتر فارس" معرفی شد.


چاپ